Čtvrtek
Time | Hraničář | Outdoor |
---|---|---|
19:00 |
Pátek
Time | Hraničář | Outdoor |
---|---|---|
14:00 | Otevření festivalu | |
15:00—17:00 | ||
15:00—18:00 | ||
17:00—18:00 | ||
19:00—20:00 | ||
20:00—21:00 | ||
21:00—22:00 | ||
22:00—23:59 | ||
23:59 |
Sobota
Time | Hraničář | Outdoor |
---|---|---|
10:00—12:00 | ||
10:00—18:00 | ||
12:00—15:00 | ||
13:00—15:00 | ||
13:00—15:00 | ||
15:30—17:00 | ||
15:30—17:30 | ||
18:00—19:00 | ||
19:00—19:30 | ||
20:30—21:30 | ||
21:30—22:00 | ||
22:00—23:00 | ||
23:00—01:00 | ||
23:30—05:00 |
Neděle
Time | Hraničář | Outdoor |
---|---|---|
10:00—12:00 | ||
10:00—14:00 | ||
11:00—12:00 | ||
13:00—15:00 | ||
14:00 — 16:00 | ||
15:00—16:00 | ||
16:00—17:30 | ||
18:30—∞ |
Kryštof Franciško
komiksový kreslíř
Centrala
nakladatelství
Jozef Mrva
vizuální umělec a pedagog
Pavel Kuja
grafický designer, ilustrátor, animátor
Lukáš Parolek aka PURE728
ilustrátor, wrajter, RISO tlačiar
Raum Für Illustration / Hamburg
knihkupectví a galerie
Ľubica Mildeová
umělkyně
Hanka Kokšalová
multimediální umělkyně
Magdalena Rutová & Michaela Kukovičová
ilustrátorky
Viktor Svoboda
komiksový kreslíř a ilustrátor
DJ Lucky Number 5
grafička, ilustrátorka, tatérka
Kateřina Illnerová
komiksová kreslířka a ilustrátorka
Karel Osoha
komiksový kreslíř a ilustrátor
Čarokrásno
studio krásy
KAKAO kids
výtvarná skupina pro nejmenší
Michaela Režová
animátorka a pedagožka
Jelisa Weber
umělkyně
Magdaléna Gurská
ilustrátorka
Filip Švácha
fotograf a umělec
Natálie Portíková
digitální umělkyně
Enge Klinkáčková
umělkyně
Alžběta Dvořáková
grafička a ilustrátorka
Jakub Veselý
grafik a ilustrátor
Viktor Dedek
umělec
Magdalena Rutová
ilustrátorka
Julian Fiebach
ilustrátor
WONJOY
8-bit BLAST
Animace a film UMPRUM
pásmo animovaného filmu
Ateliér Duchů
studenti FaVU Brno
Julie Dítětová a Alžběta Volhejnová
digitální designérky
Julie Kyryljuk
ilustrátorka
Jozef Virányi
ilustrátor
Johana Hnízdilová
ilustrátorka a keramička
Darjan Hardi
ilustrátor
Adéla Marie Jirků
ilustrátorka
Vladimír Kudělka
herní vývojář
Mat213
digitální písničkář
Cringe Prince
rapper
David Böhm
ilustrátor, malíř a umělec
Štěpánka Jislová
komiksová kreslířka
FIKmat game jam
videoherní blok
Xaoxax
knihkupectví a galerie
Martin Raudenský & The Gang
studenti grafických technik FUD
Filip Trubač
fotograf a herní vývojář
Michaela Doležalová
light designérka
Ladislav Čumba
člověk